Ми в медіа

Українці хочуть, щоб путін та його оточення понесли відповідальність – ОП

Українці згуртовані в тому, що хочуть побачити справедливість і притягнення до відповідальності російського керівництва за скоєні в Україні злочини.

Про це сказав головний консультант кабінету голови Офісу Президента України Олег Гавриш під час відкритої дискусії на тему: “Спеціальний міжнародний трибунал над росією: що варто знати” в Укрінформі.

"Ми провели дуже велике соціологічне опитування в одній з найбільших країн Європи. І це опитування показало, що 86% людей в цій країні підтримує відповідальність володимира путіна за злочин агресії, який росія створила стосовно України. Це перше. Якщо б ми провели таке опитування в Україні, то, напевно, отримали б 100% підтримки. І це саме є та згуртованість. Українці згуртовані в тому, що хочуть побачити справедливість. Вони хочуть, щоб нарешті російське керівництво понесло відповідальність", - сказав Гавриш.
За його словами, як би не повернулась далі ситуація, все одно Україна ніколи не пробачить путіну та його оточенню того, що сталося.

Співзасновниця Національної платформи стійкості та згуртованості Юлія Тищенко зауважила, що тема відновлення справедливості пов’язана з темою національної стійкості, і без вирішення відповідних питань неможливий дійсно стійкий мир.

"Без дійсного засудження першопричин. І цей кейс є важливим не тільки для України, мені здається, що він важливий для Європи, для різних світових практик у майбутньому. Це такий важливий прецедент в 21 столітті", - сказала вона.

Джерело: Укрінформ