Цивільний захист людей з інвалідністю

Звіт про ізраїльський досвід.

Підготовку цього звіту здійснено Ексес Ізраель в межах діяльності Національної платформи стійкості та згуртованості. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Побудова стійкості в конфлікті шляхом діалогу». Зміст цього матеріалу є цілковитою відповідальністю авторів і не обов’язково відображає офіційну позицію Європейського Союзу. Звіт відредагований з урахуванням змін в суспільно-політичній ситуації станом на березень 2023 року.

Вступ.

Цей звіт був підготовлений Ексес Ізраель, провідною некомерційною організацією Ізраїлю, яка займається доступністю та інклюзією людей з усіма видами інвалідності, а також людей похилого віку.

Ексес Ізраель була заснована 1999 і від моменту свого заснування здійснила революцію доступності в Ізраїлі з метою створення суспільства, в якому не було би обмежень для людей з інвалідністю та похилого віку.

Ексес Ізраель прагне досягти своїх цілей, поширюючи знання поміж зацікавлених сторін, удосконалюючи закони, норми та стандарти, впроваджуючи впливові та інноваційні проєкти і програми тренінгів, а також надаючи консультаційні послуги.

Ексес Ізраель має багатий досвід щодо екстреної доступності. Протягом багатьох років організація проводила професійні круглі столи, надавала консультаційні послуги, розробляла посібники та процедури, а також проводила тренінги для людей з інвалідністю в надзвичайних ситуаціях.

У березні 2022 року, у відповідь на початок війни в Україні, організація ініціювала The Purple Vest Mission. Ця ініціатива спрямована на сприяння глобальній готовності до доступності під час надзвичайних ситуацій для людей з інвалідністю та похилого віку шляхом навчання, консультацій та поширення інформації, що рятує життя.

Звіт є частиною зусиль «Фіолетових жилетів» і ґрунтується на ізраїльському законодавстві та інформації ізраїльських офіційних інституцій із надзвичайних ситуацій.

Завантажити документ

Back to top