Спільноти

Громадська організація “Місто розумних”

Місто розумних – це спільнота небайдужих сумчан, що прагнуть розвитку власного міста та активно творять зміни навколо себе.

Сторінка ініціативи у Facebook

ГO “Будуємо Україну разом”

Громадська організація створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство. Від початку активісти мали на меті відновлення зруйнованого житла на Сході, але досить швидко зрозуміли, що їх головне завдання – гуртування молоді.

Сторінка ініціативи у Facebook

ГО Глобальна мережа екопоселень України

Cпільнота, яка складається більше ніж з 60 екопоселень по всій Україні.

Сайт ініціативи

ГO “Фундація регіональних ініціатив”

Центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Стратегічна мета – збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

Сайт ініціативи.

ГО «Save Business Now»

Платформа, створена для підтримки підприємців, які в умовах війни вимушені перемістити свій бізнес в Івано-Франківськ та область.

Сторінка ініціативи у Facebook

Громадська спілка «Пермакультура в Україні»

Пермакультура – це підхід до проектування сталих систем і система ведення сільського господарства з низькими витратами праці і без шкоди для довкілля. Місія спілки – сприяння задоволенню та захисту права жителів України на повноцінне і здорове середовище існування.

Сайт ініціативи.

Проєкт «КО-ХАТИ» 

Проєкт започаткований у березні 2022, щоб створити житло для тих, хто його потребує. Проєкт ініціювали урбаністична лабораторія METALAB з Івано-Франківська та учасниці незалежної агенції Urban Curators, релоковані з Києва.

Сайт ініціативи.

Освітній хаб  Халабуда  

Хаб започаткований як місце для освітніх та культурних проектів, волонтерства та лідерства, підтримки бізнесу та соціального зростання. Місія – створювати можливості для розвитку інтелектуального та соціального потенціалу українців.

Сторінка ініціативи у Facebook

Проєкт «Східний менті»  

Освітній проєкт для підлітків. Основні напрямки діяльності: менторство, створення простору інклюзивного навчання, підтримка ВПО та дітей-сиріт. 

Сторінка ініціативи в Instagram

Волонтерське об’єднання «Балсанка»  

Діяльність волонтерів почалася зі створення кол-центру, який став платформою для агрегації потреб містян та пропозицій. Організувати потужний волонтерський рух у Чернігові після 24.02.2022 вдалося завдяки тому, що тут вже була стала традиція активізму й представники громадянського суспільства добре знали один одного.

Сторінка ініціативи у Facebook.

Волонтерський проєкт Станіславський борщ  

Команда однодумців, яка готує сухі страви для військових на передовій.

Спочатку в ініціативі брали участь лише родичі, сусіди та близькі друзі засновниці, але коло волонтерів та благодійників швидко розширилося.

Сторінка ініціативи у Facebook.

Проєкт «Сімейні молочні ферми»

Проєкт працює як волонтерська мережа. Спільнота збирає гуманітарну допомогу, допомагає ЗСУ та фермерам.

Сторінка ініціативи у Facebook

«Стійка Україна»/Resilient Ukraine

Українсько-естонська програма, яка спрямована на впровадження стандартів виміру стійкості суспільства та постійне вдосконалення цієї системи, відповідно до актуальних чинників та процесів.

Сторінка ініціативи у Facebook

Бюро ініціативної архітектури GA

Архітектори та урбаністи роблять акцент на відновленні територій. Спільнота навчає залученню громад до планування. Це робить сталими не тільки зміни, що відбуваються внаслідок обговорень, але й посилює самі громади.

Сторінка ініціативи у Facebook

Проект «Сумигард» 

Проект створений, щоб мотивувати сумчан вивчати історію рідного міста (матеріли у соцмережах, благодійні екскурсії). Учасники спільноти об’єднані питаннями української історії та самоідентифікації.

Сторінка ініціативи в Instagram.

ГО «Союз переселенців «Мир на долонях»  

Організація сфокусована на інтеграції ВПО до місцевих громад через спільні проєкти, надання правової допомоги переселенцям, підтримці малого бізнесу ВПО, а також системному лобіюванні їх інтересів.

Сторінка ініціативи у Facebook.

Волонтерська спільнота «Печерські котики»  

Волонтерська спільнота Печерського району Києва. Активісти зосередилися на зборі допомоги військовим (тактичний одяг та розвантажувальні жилети, термобілизна, рукавички, наколінники, берці) та соціально незахищеним і ВПО. Залучаючи мешканців району, «котики» плетуть маскувальні сітки та роблять «окопні свічки».

Сторінка ініціативи в Instagram.

ГО «Об’єднання добровольців «Бо можемо!»   

Об’єднання допомагає розбирати завали та ремонтувати будівлі, реалізує проєкт «Окопні свічки», залучає людей до плетіння маскувальних сіток, а також збирає донати на адресну допомогу ЗСУ. Окремий напрямок – розвиток громадянського суспільства та взаємодопомога.   

Сторінка ініціативи у Facebook.

Back to top