Україна та українці: як ми змінилися з 24 лютого
![](https://national-platform.org/wp-content/uploads/2023/03/chunihina-2.jpg)
У новому випуску подкасту разом з політичнею психологинею, заступницею директора Інституту соціальної та політичної психології Світланою Чуніхіною обговорили декілька важливих тем:
- як змінилося українське суспільство під час війни? що нового ми дізналися про себе? що у нас з самооцінкою, довірою, готовністю взаємодіяти з іншими людьми?
- як змінилася згуртованість українців?
- як зберегти власне психічне здоров’я?
За словами Світлани Чуніхіною, ми позбулися комплексу меншовартості, подорослішали, стали довіряти навіть незнайомим людям, але війна завдала нам багато травмуючого досвіду.
Що з цим робити і як стати стійкішими – слухайте у розмові з політичною психологинею.
<div id="buzzsprout-player-12144881"></div><script src="https://www.buzzsprout.com/2112559/12144881-24.js?container_id=buzzsprout-player-12144881&player=small" type="text/javascript" charset="utf-8"></script>