Школа стійкості та згуртованості: відновлення Шевченківської громади на Миколаївщині

10 травня о 9.00 в селі Шевченкове на Миколаївщині пройде навчальний семінар “Школа стійкості та згуртованості”. 

Організатор: Національна платформа стійкості і згуртованості.

На семінар запрошуються місцеві посадовці, депутати та представники громадськості Шевченківської громади, усі небайдужі мешканці села. 

Під час семінару обговорюватимуться ідеї щодо відновлення та розвитку Шевченківської громади, яка постраждала внаслідок бойових дій. 

Учасники першого семінару-тренінгу Школи отримають:

  • поглиблення розуміння стійкості як стратегічного підходу;
  • інформацію щодо наступних кроків по залученню ресурсів для відновлення та розвитку громади.

Тренери та модератори: Володимир Лупацій та Юлія Тищенко – співзасновники Національної платформи стійкості та згуртованості.

Записатися на семінар можна за телефоном +38 063 713 49 30 або за посиланням:  

https://forms.gle/xegtZ1ZKaMEe2q8t6

Національна платформа стійкості та згуртованості започаткована у лютому 2018-го року. Наші стратегічні пріоритети – це стійкість держави та суспільства, згуртованість та єдність. За час своєї діяльності Національна платформа стійкості та згуртованості провела понад 90 публічних заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях й залучила провідних міжнародних експертів з питань миробудування, перехідного правосуддя, інформаційної реінтеграції, соціальної згуртованості та національної єдності. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту “Побудова стійкості в конфлікті через діалог”. 

Back to top