“Як працювати з конфліктами в громадах у часи війни”

У середу, 31 травня о 14.00 відбудеться онлайн-презентація методичного посібника “Як працювати з конфліктами в громадах у часи війни”. 

Організатори події – Національна платформа стійкості та згуртованості та авторський колектив методичного посібника. 

В межах презентації буде представлено методологічні напрацювання проекту “Ініціатива з підтримки взаємодії та управління конфліктами у місцях надання допомоги ВПО”, а також можливості та обмеження при реалізації концепції мобільних команд, їх роль в соціальній згуртованості громад. 

Також буде представлено бачення авторів щодо того, кому з інституцій, організацій та команд цей посібник міг би бути корисним та які можливості співпраці є у напрямі роботи з конфліктами в громадах, що приймають переселенців.

До участі в презентації запрошуємо всіх, хто планує реалізовувати подібні проекти, інші ініціативи, що вже працюють з такого роду конфліктним напруженням, як з числа органів влади та місцевого самоврядування, так і донорських, міжнародних та українських громадських організацій, медіаторів та фасилітаторів діалогів, психологів, та інших експертів, зацікавлених у сфері роботи з конфліктами. 

Спікерки заходу:

  • Юлія Тищенко, співзасновниця Національної платформи стійкості та згуртованості; 
  • Наталія Безхлібна, медіаторка, фасилітаторка діалогів, координаторка компоненту з роботи мобільних груп; 
  • Інна Терещенко, кандидатка філософських наук, керівниця Центру лідерства ОНУ ім.І.І.Мечникова, медіаторка, фасилітаторка, конфліктологиня, учасниця методологічної команди компоненту з роботи мобільних груп; 
  • Ірина Ейгельсон, кандидатка психологічних наук, конфліктологиня, учасниця методологічної групи, 

Модераторка заходу: Ірина Ейгельсон. 

Реєстрація на подію за посиланням: https://forms.gle/R4YcLU6utnnLiC5b7

Back to top