Стійкість та згуртованість українського суспільства під час війни. Періодичний звіт

Випуск 1. Лютий – червень 2022 р.

Цей звіт підготувала команда Українського незалежного центру політичних досліджень у межах діяльності Національної платформи стійкості та згуртованості. Ця громадська ініціатива започаткована в лютому 2018 року (попередня назва – Національна платформа «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію»).

Діяльність Національної Платформи спрямована на посилення національної стійкості України. Шлях до цього – забезпечення діалогових практик у суспільстві, надання пропозицій владі у виробленні відповідних політик, зокрема щодо стійкості та соціальної згуртованості, а також забезпечення суспільної обізнаності з цими процесами. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «Побудова стійкості в конфлікті шляхом діалогу».

Звіт базується на даних про події в областях України, що мають значення для формування політики національної стійкості. Відбір областей здійснено на основі аналізу зміни згуртованості мешканців Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської і Закарпатської областей внаслідок розгортання військових дій. Для збору даних ми вирізняємо тимчасово окуповані території, прифронтові та території, розташовані в тилу.

Завантажити документ

Back to top